معجزه ی شکر گزاری راندا برن

معجزه ی شکر گزاری راندا برن

۰
امتیازی ثبت نشده
شابک:
۹۷۸۹۶۴۶۴۹۴۰۵۴
قیمت: ۴۵٬۰۰۰ تومان  
برای اطمینان از صحیح بودن قیمت و همچنین اطلاع دقیق نسبت به موجود بودن این کتاب می‌توانید با شماره ۳۰ ۰۰ ۴۰ ۶۶ - ۰۲۱ تماس بگیرید
پرداخت درب محل و اینترنتی
از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
پشتیبانی فروش
از ۹ صبح الی ۸ شب
ارسال کتاب
به تمام نقاط ایران

معجزه ی شکر گزاری راندا برن

مشخصات خرید اینترنتی معجزه ی شکر گزاری راندا برن ترجمه وامق عسکری،غلامحسین سالمی صدای معاصر:

باشد که معجزه شکرگزاری درهای دنیای نوینی را بر تو بگشاید و برای تمامی سال ها ی زندگی ات شادمانی به ارمغان آورد.این خواسته ی قلبی من برای تو تمامی جهان است.

کسانی که به معجزه‎ی شکرگزاری اعتقاد ندارند، آن را نمی‎یابند.

راندا برن در کتاب «معجزه‌ی شکر گزاری» به مفهومی پرداخته است که گرچه پیوسته پیش روی ماست و به راههای مختلف با آن سر و کار داریم، اما همواره مورد غفلت ما قرار می‌گیرد.

این مفهوم در دل جمله‌ای از انجیل متی که در کتاب به آن اشاره شده مستتر است: "هرکس که قدردان و سپاسگزار باشد بیشتر و به حد کفایت به او عطا خواهیم کرد. هرکس که قدردان نباشد.

هرآنچه راکه دارد از او بازمی‌ستانیم." احتمالا با خواندن این سطرها این ضرب المثل فارسی در ذهنتان تداعی شده است: "شکر نعمت نعمتت افزون کند، کفر نعمت از کفت بیرون کند."
همانطور که آهنربا آهن را جذب می‌کند، قدرشناسی ما، نعمت‌ها و موهبت‌های بیشتری را به سوی خود جذب خواهد کرد. این یک قانون جهان شمول است و تمامی جنبه‌های زندگی ما را در برمی‌گیرد.
این کتاب حاوی ۲۸ تمرین است که به ما آموزش می‌دهد چگونه نیروی قدرشناسی را در زندگی‌مان به کار بگیریم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشیم.


این کتاب در بانک کتاب کتاب گالری عرضه شده است.
شما میتوانید خرید آسان و مطمئن را با ما تجربه کنید.
mailتهیه و ارسال کتاب شما در سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور با کتاب گالری