جزء از کل استیو تولتز چشمه

جزء از کل استیو تولتز چشمه

۵
میانگین: ۵ (۱ vote)
ناشر: 
شابک:
۹۷۸۶۰۰۲۲۹۵۰۰۲
قیمت پشت جلد: ۲۲۰٬۰۰۰ تومان  
قیمت: ۲۰۰٬۰۰۰ تومان  
تخفیف: ۲۰٬۰۰۰ تومان   (۹%)
نویسنده: 
برای اطمینان از صحیح بودن قیمت و همچنین اطلاع دقیق نسبت به موجود بودن این کتاب می‌توانید با شماره ۳۰ ۰۰ ۴۰ ۶۶ - ۰۲۱ تماس بگیرید
پرداخت درب محل و اینترنتی
از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
پشتیبانی فروش
از ۹ صبح الی ۸ شب
ارسال کتاب
به تمام نقاط ایران
جزء از کل استیو تولتز یعقوبیان نیک فرجام-نیک انجام-استیو تولتز

جزء از کل استیو تولتز یعقوبیان نیک فرجام

 ۹۵٬۰۰۰ تومان  

جزء از کل استیو تولتز چشمه

مشخصات و خرید اینترنتی کتاب جزء از کل استیو تولتز چشمه :

معرفی کتاب جز از کل انتشارات چشمه :دو شخصیت محوری کتاب پدر و پسر خانواده یعنی مارتین و جاسپر دین هستند. در بخش اول کتاب، جاسپر به بیان خاطراتی از زندگی پدرش می پردازد و در بخش دوم، همه چیز از نگاه پدر دیده می شود. استیو تولتز با لحن شوخ طبع خود، خواننده را غرق در دنیای کتاب کرده و مفاهیمی چون مرگ و ترس از آن را دستمایه نگارش جز از کل می کند.

روزنامه Tucson Citizen توصیف جالبی از کتاب جز از کل ارائه می دهد؛ “عجیب و غریب، طنزآمیز و کاملاً هذیان آور … جز از کل یکی از خنده دار ترین و اصیل ترین رمان های سال های اخیر است که در هر صفحه کتاب هرج و مرجی به پا می کند.”

در بخشی از کتاب می خوانیم:

“واقعیت این است که کل استرالیا بیش از هر مرد دیگری پدر من را تحقیر می کند، درست همانطور که آنها بیشتر از هر مرد دیگری عموی من را می ستایند. ممکن است داستان را در مورد هر دوی آنها به طور همزمان پیش ببرم.

قهرمانان یا جنایتکاران؟ خانواده یا دشمن؟

به هر حال ، شما می دانید که چطور است. همه خانواده ها داستانی هایی مانند این دارند.”

درباره نویسنده کتاب جز از کل؛ استیو تولتز:

استیو تولتز متولد سال ۱۹۷۲ میلادی در کشور استرالیا است. تولتز در طول زندگی خود در شهر های مختلفی چون مونترال، ونکوور، نیویورک، بارسلونا و پاریس زندگی کرده و پیش از این که به رمان نویسی روی بیاورد، کار های متخلفی را تجربه کرده است. فیلمبردار، بازاریاب تلفنی، محافظ امنیتی، بازپرس خصوصی، معلم زبان انگلیسی و فیلمنامه نویس مشاغلی است که وی پیش از نگارش کتاب جز از کل تجربه کرده است.

چاپ اولین رمان تولتز، جز از کل، تحصین منتقدان را برای او به ارمغان آورد و نامزد جوایز متعددی چون Man Booker و  The First Guardianشد. نگارش دومین رمان تولتز ۶ سال به طول انجامید و در نهایت در سال ۲۰۱۵، کتاب شن روان که به مانند جز از کل، یک کمدی تراژیک بود به چاپ رسید.

مخاطب کتاب جز از کل کیست؟

شاید برخی از افراد نتوانند با سبک قصه گویی تولتز و دنیای داستانی وی ارتباط برقرار کنند. با این حال کتاب جز از کل طرفداران پرشماری در سراسر دنیا پیدا کرده است و بخش عمده ای از اقشار جامعه به خصوص جوانان در کنار سایر کتاب های درسی وکتاب دانشگاهی، می توانند از خواندن زندگی غریب خانواده دین لذت ببرند.


این کتاب در بانک کتاب کتاب گالری عرضه شده است
شما میتوانید خرید آسان و مطمعن را با ما تجربه کنید
mailتهیه و ارسال کتاب شما در سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور با کتاب گالری.