به جعبه دست بزن گادین حکیمی زاده آموخته

به جعبه دست بزن آموخته

۰
امتیازی ثبت نشده
ناشر: 
شابک:
۹۷۸۶۰۰۵۴۲۱۳۵۶
قیمت: ۹٬۰۰۰ تومان  
نویسنده: 
برای اطمینان از صحیح بودن قیمت و همچنین اطلاع دقیق نسبت به موجود بودن این کتاب می‌توانید با شماره ۳۰ ۰۰ ۴۰ ۶۶ - ۰۲۱ تماس بگیرید
پرداخت درب محل و اینترنتی
از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
پشتیبانی فروش
از ۸ صبح الی ۸ شب
ارسال رایگان
به تمام نقاط تهران

به جعبه دست بزن گادین حکیمی زاده آموخته

به جعبه دست بزن گادین حکیمی زاده آموخته

اگر از رویاپردازی راضی هستید، شاید به کتاب به جعبه دست بزن نیاز نداشته باشید. رویاپردازی صرف، به درد زندگی واقعی نمی خورد.

اگر از وضعیت فعلی لذت می‌برید، حتی فکر خواندن این کتاب را هم نکنید. کتاب به جعبه دست بزن برای کسانی است که قصد پیشرفت دارند.

اگر به این راضی هستید که منتظر بمانید تا موفقیت، شما را پیدا کند، لطفا کتاب به جعبه دست بزن را زمین بگذارید و یک کتاب دیگر پیدا کنید. موفقیت با پاهای خود در خانه ی شما سبز نمی شود. اگر واقعاً به دنبالش هستید باید تلاش کنید.

بعد از دیدن نام کتاب، اولین پرسشی که به ذهن می رسد این است: «منظور از جعبه چیست؟»

ست گادین در طول کتاب به جعبه دست بزن ، توضیح می دهد که منظور، جعبه ی بیزر است. بیزر یک قطعه الکترونیکی، ساده و مولد صدا است که صدایی شبیه بوق تولید می‌کند. با زدن هر دکمه صدایی تولید می شود یا چراغی روشن می شود. برای بچه ها، جعبه بیزر بسیار هیجان انگیز و غیرقابل پیش بینی است. درست مانند زندگی. درست مانند زندگی که پر از اتفاقات جدید و غافلگیرکننده است و نباید از آنها واهمه داشت. باید ترس را کنار گذاشت، جلو رفت و به جعبه ی زندگی دست زد.

چرا این کتاب این قدر محبوبیت پیدا کرده است؟ چون کتابی است که خوانندگانش را به انجام دادن کاری که از آن وحشت دارند، تشویق می‌کند…

این کتاب در بانک کتاب کتاب گالری عرضه شده است
شما میتوانید خرید آسان و مطمعن را با ما تجربه کنید
تهیه و ارسال کتاب شما در سریعتر زمان ممکن به سراسر کشور با کتاب گالری.