زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری مبتکران

زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری

امتیاز: 
۰
ناشر: 
شابک:
۹۷۸۹۶۴۰۷۲۸۶۳۵
قیمت پشت جلد: ۱۸۰٬۰۰۰ تومان  
قیمت: ۱۵۳٬۰۰۰ تومان  
تخفیف: ۲۷٬۰۰۰ تومان   (۱۵%)
نویسنده: 
برای اطمینان از صحیح بودن قیمت و همچنین اطلاع دقیق نسبت به موجود بودن این کتاب می‌توانید با شماره ۳۰ ۰۰ ۴۰ ۶۶ - ۰۲۱ تماس بگیرید
پرداخت درب محل و اینترنتی
از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
پشتیبانی فروش
از ۹ صبح الی ۸ شب
ارسال کتاب
به تمام نقاط ایران
ریاضی نهم کار و تمرین اصلانی-مبتکران-حامد اصلانی-محسن ساعدی

ریاضی نهم کار و تمرین اصلانی

 ۵۶٬۰۰۰ تومان  
 ۴۷٬۶۰۰ تومان  
کتاب خود آموز هندسه فضایی -مبتکران-ابراهیم دارابی

خود آموز هندسه فضایی

 ۰ تومان  
مسابقات  عربی قران  و پیام  های اسمانی هشتم -مبتکران-بنفشه فاضلی-سیده فاطمه کریمی کسوتی

مسابقات عربی قران و پیام های اسمانی هشتم

 ۵۸٬۰۰۰ تومان  
 ۴۹٬۳۰۰ تومان  
شیمی یازدهم واجب تک جلدی بهمن بازرگانی مبتکران-مبتکران-بهمن بازرگان

شیمی یازدهم واجب تک جلدی بهمن بازرگانی

 ۲۳۵٬۰۰۰ تومان  
 ۱۹۹٬۷۵۰ تومان  
کتاب تست شیمی ۲ واجب-مبتکران-مهندس بهمن بازرگانی

شیمی ۲ واجب تست

 ۴۴٬۰۰۰ تومان  
کتاب بانک سوال (مرشد) فیزیک دهم رشته تجربی کیمیا-مبتکران-حسین ایروانی

فیزیک دهم تجربی کیمیا مرشد

 ۴۲٬۰۰۰ تومان  
کتاب بانک سوال (مرشد) ریاضی ۲ یازدهم رشته تجربی پایا-مبتکران-حمیدرضا بیات-سعید بیاتی-مرتضی خمامی ابدی-کیان کریمی خراسانی

ریاضی یازدهم تجربی پایا مرشد

 ۲۶٬۵۰۰ تومان  
کتاب پاسخ نامه ریاضی هفتم -مبتکران-حمیدرضا بیات-کیان کریمی خراسانی-مرتضی خمامی ابدی

پاسخنامه ریاضی هفتم

 ۱۲٬۰۰۰ تومان  
کتاب زبان انگلیسی هفتم متوسطه-مبتکران-دکتر شهاب اناری-متین سانسی

زبان انگلیسی هفتم

 ۲۰٬۰۰۰ تومان  
کتاب مسابقات بين المللي رياضي IMC دوره دبيرستان-مبتکران-مرتضی خمامی ابدی-حمیدرضا ابدی-کیان کریمی خراسانی

مسابقات بين المللي رياضي IMC دوره دبيرستان

 ۰ تومان  
کتاب بانک سوال (مرشد) فیزیک دهم ریاضی کیمیا -مبتکران-حسین ایروانی

فیزیک دهم ریاضی کیمیا مرشد

 ۴۶٬۰۰۰ تومان  
کتاب بانک سوال (مرشد) تاریخ دهم پایش-مبتکران-بهروز یحیی

تاریخ دهم پایش مرشد

 ۱۳٬۰۰۰ تومان  
کتاب مسابقات (مرشد) فارسی چهارم ابتدایی -مبتکران-لیلا بابانیا-زینب علی اکبری-فاطمه کلاگر درونکلا

فارسی چهارم ابتدایی مرشد

 ۴۷٬۰۰۰ تومان  
 ۳۹٬۹۵۰ تومان  
آزمون‌های شیمی دهم و یازدهم کیمیا از مجموعه مرشد قالی چی مبتکران-مبتکران-مراد مدقالچی

آزمون‌های شیمی دهم و یازدهم کیمیا از مجموعه مرشد

 ۱۲۰٬۰۰۰ تومان  
 ۱۰۲٬۰۰۰ تومان  
کتاب مسابقات (مرشد) ریاضی هفتم متوسطه -مبتکران-مهندس وحید اسدی کیا

ریاضی هفتم مرشد اسدی کیا

 ۷۵٬۰۰۰ تومان  
 ۶۳٬۷۵۰ تومان  
کتاب فیزیک دهم رشته تجربی شهاب-مبتکران-ابراهیم دانشمند مهربانی-محمد گلزاری-ریسا حاجی سید جوادی-هدیه منوچهری

فیزیک دهم تجربی شهاب

 ۲۱٬۰۰۰ تومان  

زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری مبتکران 

مشخصات،قیمت و خرید اینترنتی کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری مبتکران  :

آموزش (درسنامه)

متن درس‌نامه کتاب زبان انگلیسی جامع مبتکران روان و ساده است، توضیحات هر بخش مشخص و با استفاده از مثال و جداول مختلف ارائه‌ شده‌اند که یادگیری را برای دانش آموزان تسهیل می‌کند. درس‌نامه بخش بزرگی از کتاب را تشکیل می‌دهد. تمامی توضیحات بخش‌های مختلف آموزشی گرامر، واژگان و درک مطلب و کلوزتست به‌صورت کامل و جامع در کتاب ارائه‌ شده است که با ضمیمه‌های ارائه‌ شده منجر به حجیم شدن درس‌نامه و به‌طور کلی کتاب شده است. البته که این مقدار مطلب و محتوای ارائه ‌شده، منطقی است که حجم بسیار زیادی هم داشته باشد.

یکی از نقاط قوت کتاب، پوشش تمامی مطالب و بخش‌های مختلف کنکور سراسری است که نویسندگان به‌خوبی با درک این موضوع، توانسته‌اند درس‌نامه جامع و کاملی را ارائه کنند. تمرکز بر آموزش نکات درک مطلب و ارائه شیوه‌های پاسخگویی به آن‌ها، در کنار پوشش کامل نکات گرامری و ارائه کل واژگان تمامی پایه‌ها، از طریق آموزش مستقیم آن‌ها و ارائه واژ‌ه‌نامه جیبی و همراه کنکوری، همگی در کنار هم سبب شده‌اند تا کتاب یک منبع کامل و جامع آموزشی برای کلیه مطالب زبان کنکور باشد.

واژگان و نکات گرامری تمارین کتاب درسی، در درس‌نامه پوشش داده‌ شده است و یکی از نکات مهم و مثبت کتاب در این زمینه، پوشش واژگان حاشیه کتاب درسی و تمارین آن است که منجر می‌شود تا تمامی واژگانی که ممکن است در کنکور حتی از حاشیه تمارین مطرح شود، پوشش داده ‌شده باشد. درس‌نامه در بخش گرامری، نکاتی با عنوان “نکات تکمیلی” دارد که مطالب مهم و کنکوری برای دانش آموزان قوی در این بخش‌ها ارائه ‌شده است. همچنین آموزش دقیق شیوه تست‌زنی و تکنیک‌های متن‌خوانی هم نشان از تأثیر سؤالات کنکور بر نحوه نگارش درس‌نامه داشته است. موردی که بعضاً در کتاب‌های دیگر، علی‌رغم اهمیت بسیار زیاد آن، پوشش داده نمی‌شود.

درس‌نامه قابل‌استفاده برای تمامی دانش آموزان با هر سطحی است. پوشش پایه‌ای و جامع درس‌نامه از یک ‌سو سبب می‌شود تا دانش آموزان متوسط و ضعیف بتوانند از پایه زبان را یاد بگیرند و به ابعاد مختلف آن مسلط شوند، از سوی دیگر ارائه نکات و مطالب مخصوص دانش آموزان قوی، مثل بخش نکات تکمیلی درس‌نامه یا تکنیک‌های متن‌خوانی، سبب می‌شود تا درس‌نامه برای دانش آموزان قوی هم مؤثر و مفید باشد.

بااینکه هدف اصلی کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران تسلط دانش آموزان بر زبان کنکور است و محوریت آموزش کتاب بر پایه آموزش تستی است، اما ارائه تمارین تشریحی و توضیحات گرامری تشریحی که در درس‌نامه وجود دارد، به کتاب بعد تشریحی هم داده است. بااین‌حال، همچنان آموزش تستی در درس‌نامه غالب است که با در نظر گرفتن هدف تألیف، منطقی است.

دانش‌آموزانی که پایه خوبی از زبان انگلیسی ندارند و به دنبال آشنایی و تسلط بر زبان انگلیسی کنکور هستند، می‌توانند از پایه زبان انگلیسی را با این کتاب یاد بگیرند و با آن کار کنند. البته، تمرکز اصلی کتاب روی پایه دوازدهم است که اهمیت زیادی هم در کنکور دارد، ولی مرور و پوشش پایه‌های دهم و یازدهم در کتاب سبب شده است تا دانش آموزان ضعیف بتوانند از این کتاب به‌عنوان یک منبع جامع برای یادگیری زبان کنکور استفاده کنند.

از نکات مثبت کتاب زبان جامع مبتکران در درس‌نامه، می‌توان به این اشاره کرد که بعد از آموزش هر بخش گرامری، چندین تمرین جای خالی به‌صورت تشریحی که متناسب با بخش آموزش داده‌ شده هستند، آورده شده است که بسیار خوب و مناسب انتخاب ‌شده‌اند. همچنین مثال‌هایی که برای بخش آموزش واژگان ارائه‌ شده است هم ساده و خوب هستند و دانش آموزان درک مناسبی از کاربرد و معنی هر واژه پیدا خواهند کرد.

درس‌نامه برای پاسخگویی به سؤالات و تست‌های کتاب کافی است. تمامی موارد، نکات و واژگان طرح‌ شده در سؤالات در درس‌نامه پوشش داده ‌شده است به‌جز واژگان بخش متون درک مطلب که در آموزش واژگان آورده شده است. در متون درک مطلب، در کنکور هم ممکن است واژگان جدیدی استفاده شود که با تکیه‌بر تکنیک های متن‌خوانی و پاسخگویی به سؤالات متنی باید بتوان به آن‌ها پاسخ داد.

 

تست (تمرین)

تعداد تست‌های کتاب زبان انگلیسی جامع مبتکران در بیشتر بخش‌ها مثل گرامر، واژگان و درک مطلب دوازدهم ،برای هر درس و واژگان دروس پایه یازدهم و دهم کافی و مناسب است، اما بهتر بود برای گرامر دروس پایه یازدهم و دهم، تعداد تست‌های بیشتری وجود داشته باشد. در این کتاب، کل تست‌های گرامر پایه یازدهم، به‌اندازه تست‌های گرامر یک درس دوازدهم است.

تست‌ها در چهار بخش اصلی دسته‌بندی ‌شده‌اند. تست‌های سطح اول، تست‌های نوادگان شکسپیر، تست‌های مرور و تست‌های کنکوری. به لحاظ آموزشی، تست‌های سطح اول ساده‌تر هستند و تست‌های شکسپیر سطح بالاتری دارند که باعث می‌شود روند سخت شدن تست‌ها به‌خوبی وجود داشته باشد. همچنین نکته بسیار مهم و مثبت تست‌ها، وجود بخش تست‌های مروری است که باعث می‌شود مطالب گذشته دوباره در ذهن دانش آموزان تجدید شود و بتوانند مطالب آموخته ‌شده را دوباره تمرین کنند. تست‌های کتاب به شکل میکرو طبقه‌بندی آورده نشده‌اند.

از دیگر نکات مثبت تست‌ها، پوشش انواع تیپ‌های مختلف سؤالات است، که حتی در دسته‌بندی‌های مشخص و جداگانه خود قرار دارند. مثلاً تست‌هایی تحت عنوان Writing یا مباحث Collocation در کتاب وجود دارد که تست‌های این تیپ‌ها را به‌طور خاص پوشش داده است. این دسته‌بندی برای دانش آموزان بسیار مؤثر است، طوری که با مواجهه با سؤالات از این تیپ، می‌دانند که باید چطور به آن‌ها پاسخ دهند و انتظار چه چیزی را داشته باشند.

در انتهای هر بخشی از تست‌ها، چه گرامر، چه واژگان و چه درک مطلب، تست‌های کنکوری مربوط به این بخش‌ها آورده شده است که ذهنیت دانش آموزان از سؤالات کنکوری را شکل می‌دهد و به آمادگی آن‌ها برای پاسخگویی به سؤالات کنکور کمک می‌کند. تست‌ها به روال و عرف کنکوری طرح ‌شده‌اند و ایده جدید و نویی در طرح تست‌ها در کتاب وجود ندارد.

با اینکه تست‌های بخش نوادگان شکسپیر کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران، سطح دشوار و سختی دارند، اما بسیار معدود تست‌هایی هستند که فرای سطح کنکوری هستند و دانش آموزان قوی برای اینکه بتوانند درصد بسیار بالایی در کنکور داشته باشند، باید با این تست‌ها خود را محک بزنند و به آن‌ها مسلط شوند. تستی که خارج ‌از مسیر کنکوری باشد یا اصلاً تابحال در کنکور محل پرسش نبوده باشد، در کتاب آورده نشده است. تست‌ها قابل ‌استفاده توسط تمامی دانش آموزان با هر سطحی است، طوری که دانش آموزان ضعیف می‌توانند تمرین و تکرار مناسبی با تست‌ها داشته باشند و دانش آموزان قوی هم با بخش تست‌های دشوار، خود را محک بزنند.

پاسخ‌های تشریحی کتاب زبان انگلیسی جامع مبتکران هم، ‌معنی تمامی جملات سؤالات را در بردارد و هم نکات تستی و مهم سؤالات را بررسی کرده است که باعث شده پاسخ تشریحی کامل و جامع باشد. نکات تستی مختلفی در پاسخ تشریحی تست‌ها در صورت لزوم بررسی ‌شده است. مثلاً در تست گرامر درس دوم یازدهم، در پاسخ تشریحی سؤال ۴۷، نکته تستی درباره استفاده از Could و Would و کاربرد آن‌ها ارائه ‌شده است که در یادگیری تفاوت آن‌ها مؤثر است.

در پاسخ تشریحی، برای برخی سؤالات مثل سؤال ۱۷ گرامر پایه، تمامی گزینه‌ها بررسی ‌شده‌اند و علت غلط بودن آن‌ها بررسی ‌شده است که در درک سؤالات دشوار به دانش آموزان کمک می‌کند. ارجاع برخی از پاسخ‌های تشریحی به نکات ارائه ‌شده در درس‌نامه، حاکی از آن است که با مطالعه و تسلط بر درس‌نامه می‌توان به تست‌ها پاسخ داد و شیوه پاسخگویی به سؤالات با نکات درس‌نامه یکدست است.


این کتاب در بانک کتاب کتاب گالری عرضه شده است.
شما میتوانید خرید آسان و مطمئن را با ما تجربه کنید.
mailتهیه و ارسال کتاب شما در سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور با کتاب گالری.