خرید کتاب درسی برای برخی خانواده ها دانش آموز هم دارند و نیازشان به کتاب درسی مشخص است. آیا به راحتی می توان کتاب های پایه مانند کتاب درسی، کتاب کنکور، کتاب درسی و همچنین کتاب های عمومی مانند رمان، مطالب علمی و حتی سرگرمی را تهیه کرد.

چرا باید بیشتر بخوانیم

درصد زیادی از مردم فواید قابل توجه مطالعه و کتاب خوانی را از دست می‌دهند. طبق آمار مرکز مغز، تقریباً یک سوم فارغ التحصیلان دبیرستان در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی هرگز کتاب دیگری نخواهند خواند و ۴۲ درصد دانشجویان پس از اخذ مدرک کالج، هرگز کتاب دیگری نخواندند. مطالعه آزاد می‌تواند زندگی شما را از چندین روش بهبود بخشد که منجر به رفاه و سلامت روانی، رشد شخصی و افزایش اعتماد به نفس شود. این مزایا به فعالیت‌های زمان مدرسه، زندگی شغلی و اجتماعی شما منتقل می شود.

چرا باید هر روز کتاب بخوانید

آخرین باری که کتاب یا مقاله جالبی را از مجله خواندید چه زمانی بوده است؟ آیا عادت های روزانه خواندن شما حول مطالب موجود در توییت‌ها ، نوشته‌های به روز فیس بوک یا نوشته هایی که به صورت مستقیم در صندوق پستی شما قرار دارد، می‌باشد؟

اگر شما جزو افراد بی شماری هستید که عادت به مطالعه منظم ندارند، ممکن است خیلی چیزها را از دست بدهید.

مطالعه کردن فواید قابل توجهی دارد و در اینجا ۱۰ مزیت مطالعه کردن، آورده شده است تا مطالعه را شروع کنید .

 

برند سازی چیست (برندینگ چیست)؟

برند سازی یا برندینگ مفهومی فراتر از مارک و نام شرکت می باشد. برند یک واژه و نام تجاری ست که توانسته است کاملا جای خود را در ذهن عموم مردم باز کرده و در خاطر آنها هک شده است.

مشاوره، فنون و روشهای آن

اصولا تفهیم و تفاهم بر سر مفاهیم و مباحث، در هر زمینه ای مبنای ارتباطات صحیح و منطقی در آن زمینه به حساب می آید. اینکه باید دانست مفهوم مشاوره چیست؟ و با مفاهیم مشابه دیگر چه تفاوت هایی دارد، کاملا بدیهی و روشن است و پیش از آنکه خود را بر سر مفاهیم درگیر اختلاف نظر کنیم، باید بر مفاهیم عمومی و مورد اتفاق همه توقف کنیم و از برداشت های خاص پرهیز نماییم.

پرسپکتیو چیست ؟

پرسپکتیو از واژه لاتینی perspectiva گرفته شده است و نخستین بار توسط Boethius به هنگام ترجمه رساله علم نور و بصر ارسطو به کار گرفته شد. در دوره رنسانس پرسپکتیو معنی "دیدن از ورای صفحه‌ای شفاف" را به خود گرفت. دیدن از ورای صفحه‌ای شفاف، تکرار همان مفهوم فضا از ورای یک پنجره رنسانس بود که این بار به صورت علمی و هندسی مطرح می‌شد، بدین گونه که مدل را در مقابل چهارچوبی که شیشه در آن قرار داشت می نشاندند و سپس با نصب کاغذ نازکی روی شیشه با نقطه چین موضوع را به روی سطح دوبعدی منتقل می‌کردند.

کشف پرسپکتیو

برنامه ریزی آموزشی چیست؟

تعریف بازاریابی: فرآیند برنامه ریزی و تحقق یک ایده ، قیمت گذاری ، تبلیغات و توزیع کالا ، خدمت و یا عقاید و اندیشه ها است که به نحوی که مبادله ای ایجاد نماید و اهداف فردی و سازمانی توسط این مبادله ارضاء شود .

به طور کلی بازاریابی موارد زیر را در بر می گیرد:

- تعیین مشتریان بالقوه و شناسایی نیاز و خواسته آنها

- طراحی و ساخت و یا ارائه کالا و خدمتی که نیاز و خواسته آنها را برآورده نماید .

- تعیین قیمت مناسب

- توزیع کالا و خدمت در زمان و مکانی که برای مشتری مناسب باشد .

- ایجاد ارتباط با مشتریان و ارائه اطلاعات لازم

علم اقتصاد چیست؟

علم اقتصاد هنوز به عنوان یک علم کامل و تکامل یافته مورد شناسایی قرار نگرفته است. لذا این نظر که ((اقتصاد یک علم تکامل نیافته ولی بی پایان است)) معتبر می باشد.

بطور کلی تعاریف و نظریات مختلف راجع به علم اقتصاد را در گذر زمان می توان به چهار گروه خلاصه کرد: ۱- تعاریف اولیه، ۲- تعاریف کلاسیک ها ۳- تعاریف نئوکلاسیک ها، ۴- تعاریف مدرن

صفحه‌ها