اسرار کار - لزلوباک -  شیرزاد - مهربان نشر

اسرار کار - لزلوباک - شیرزاد - مهربان نشر

۰
امتیازی ثبت نشده
ناشر: 
شابک:
۹۷۸۶۰۰۴۰۷۱۴۰۱
برای اطمینان از صحیح بودن قیمت و همچنین اطلاع دقیق نسبت به موجود بودن این کتاب می‌توانید با شماره ۳۰ ۰۰ ۴۰ ۶۶ - ۰۲۱ تماس بگیرید
پرداخت درب محل و اینترنتی
از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
پشتیبانی فروش
از ۸ صبح الی ۸ شب
ارسال رایگان در تهران
برای خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان
کتاب تاریخ عقاید اقتصادی-نشر نی-فریدون تفضلی

کتاب تاریخ عقاید اقتصادی

ریال۳۲۰,۰۰۰,
کتاب اقتصاد مدیریت-شهرآشوب-سینا نعمتی زاده

کتاب اقتصاد مدیریت

ریال۱۶۰,۰۰۰,
تحلیل آماری پیشرفته  ابراهیمی انتشارات آرامش -آرامش-ایرج ابراهیمی-جمشید صالحی

تحلیل آماری پیشرفته ابراهیمی انتشارات آرامش

ریال۳۰۰,۰۰۰,
آمار و احتمالات(مدیریت،حسابداری،اقتصاد)-مدرسان شریف-نادر نعمت الهی-علی جعفری

آمار و احتمالات(مدیریت،حسابداری،اقتصاد)

ریال۵۶۰,۰۰۰,
کتاب مبانی اقتصاد سنجی جلد اول-دانشگاه تهران-دامودار گجراتی

مبانی اقتصاد سنجی جلد ۱

ریال۲۰۰,۰۰۰,
کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان-نشر نی-برانسون

کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان

ریال۲۸۰,۰۰۰,
کتاب کلیات علم اقتصاد-نشر نی-

کتاب کلیات علم اقتصاد

ریال۵۰۰,۰۰۰,
کتاب مجموعه سوالات چهارجوابی اقتصاد خرد-ترمه-دکتر تیمور محمدی

مجموعه سوالات چهارجوابی اقتصاد خرد

ریال۳۵۰,۰۰۰,
کتاب اقتصاد پول و بانکداری-نشر نی-سعید مشیری-حمید بهمن پور

کتاب اقتصاد پول و بانکداری

ریال۲۴۰,۰۰۰,
سیاست های پولی و ارزی پول ارز و بانکداری-کویر-کیومرث آریا

سیاست های پولی و ارزی پول ارز و بانکداری

ریال۱۴۰,۰۰۰,
کتاب اقتصاد کلان جلد دوم-برادران-تیمور رحمانی

کتاب اقتصاد کلان جلد دوم

ریال۱۵۰,۰۰۰,
کتاب اقتصادسنجی-نشر نی-بالتاجی

کتاب اقتصادسنجی

ریال۲۵۰,۰۰۰,
مبانی اقتصاد خرد -دانشگاه علم و صنعت ایران-دکتر مسعود باباخانی-دکتر محمد آسیابی-مهندس بابک ابراهیمی-مهندس مینا راوشی

مبانی اقتصاد خرد

ریال۱۶۵,۰۰۰,
کتاب رفتار مصرف کننده-آیلار-عباس صالح اردستانی-محمد رضا سعدی

کتاب رفتار مصرف کننده

ریال۳۳۰,۰۰۰,
اقتصاد پول و بانکداری-دانشگاه شهید بهشتی-پرویز داودی-حسین صمصامی

اقتصاد پول و بانکداری

ریال۱۵۰,۰۰۰,
کتاب 2000 سوال چهارگزینه ای اقتصاد خرد-نگاه دانش-محسن نظری

کتاب ۲۰۰۰ سوال چهارگزینه ای اقتصاد خرد

ریال۲۵۰,۰۰۰,

نویسنده کتاب اسرار کار (Work Rules)، معاون ارشد عملیات مردمی گوگل است که کوشیده اسراری از شیوه‌های مدیریت ارزشمندترین دارایی‌های گوگل یعنی سرمایه‌های انسانی آن را در اختیار عموم قرار دهد. این اسرار چگونگی طراحی و پیاده‌سازی فعالیت‌های گوگل در حوزه‌هایی نظیر شناسایی و جذب استعداد، آموزش و توسعه فردی، مدیریت عملکرد، فرهنگ سازمانی، پاداش و… نمایش می‌دهد.
مخاطب این کتاب مدیران و فعالان حوزه مدیریت منابع انسانی و مدیریت استعداد، مدیران و فعالان حوزه کسب و کارهای نوپا و استارتاپ‌ها، مدیران و فعالان حوزه مدیریت کسب و کار (مدیران عامل، مدیران اجرایی و…) و علاقه‌مندان به توسعه فردی و توسعه حرفه‌ای است.
گوگل از نظر مجله فورچون برای چندمین بار به عنوان «بهترین شرکت برای کار کردن» عنوان گرفته است. اگرچه از زمان شکل‌گیری این شرکت خیلی نمی‌گذرد اما در این مدت گوگل توانسته است بیش از شصت هزار نفر از برجسته‌ترین استعدادها را جذب کند که به میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان خدمت می‌کنند. آن چه در گوگل مثال‌زدنی است این است که در حالی که همکاران خود را نازپرورده می‌کند از آنها بهترین و برجسته‌ترین ایده‌ها، محصولات و خدمات را بدست می‌آورد. مدل رهبری و ایجاد انگیزش در شرکت گوگل نظریه‌های سنتی رهبری را واژگون می‌کند که بیشتر بر نتایج متمرکز می‌شوند تا بر مردمانی که آن نتایج را ایجاد می‌کنند!
در این کتاب آمده است که فرهنگ و فلسفه کاری شرکت گوگل چنین است: «خلق شادترین و بهره‌ورترین محیط کاری در جهان». وقتی سخن از انگیزش کارکنان به میان می‌آید بی‌هیچ تردیدی شرکت گوگل در مقایسه با سایر شرکت‌ها در جایگاه ویژه‌ای قرار می‌گیرد. در روزهای اولیه شکل‌گیری گوگل، بنیان‌گذاران آن به جستجوی سازمان‌هایی پرداختند که در مراقبت و نگهداری کارکنان، راه‌اندازی نوآوری‌های فوق‌العاده و توسعه برندها واقعا جذاب، مشهور بودند. در آن زمان قصد چنین جستجویی این بود که بتوانند بهترین استعدادها را جذب و نگهداری کنند و نتیجه همه آن تلاش‌ها، فرهنگ کاری در گوگل شد که اکنون آن را با مشخصه‌های زیر می‌شناسیم: «مزایای بسیار زیاد و متنوع، طراحی غیرمتداول و عجیب محیط‌های کاری، آزادی‌های جالب و هیجان‌انگیز، انعطاف‌کاری و شفافیت.
گوگل به خاطر طراحی دفاتر کار بزرگ و اغلب غیرمعمول مشهور است. با وجود تفریح، انعطاف، آزادی و مزایای متنوع که بهشت کارکنان به نظر می‌رسد، باورش دشوار است که گوگلی‌ها کارهای شگفت‌آوری هم می‌کنند.
محیط و فرهنگ کاری گوگل به گونه‌ای است که بیشترین خلاقیت را در کارکنانش برانگیخته می‌کند. گوگل به خوبی می داند که ایده‌های بزرگ با اجبار بدست نمی‌آید. آزادی در جستجو، محیط کاری دلخواه و آرام و یک‌عالمه وقت آزاد همگی سوخت‌ها لازم برای فرایند خلاقیت و در نتیجه محصولات مبتکرانه هستند.
درباره نویسنده توانمند این کتاب باید بگوییم که با رهبری او در بخش سرمایه‌های انسانی، هم‌اکنون گوگل بیش از ۵۰هزار نفر را در بیش از ۷۰ دفتر کاری با ویژگی‌های منحصر به فرد در سراسر جهان را تحت اختیار دارد و با کمک آنها محصولاتی که هر روز با آنها سر و کار داریم را تولید کرده است. در دوران کاریلزلو باک (Laszlo Bock) گوگل افتخارات زیادی از سوی مجلات و موسسه‌های گوناگون کسب کرد. بهترین شرکت برای کار کردن، برترین استخدام‌کننده از حیث تنوع ملیت، برترین استخدام‌کننده فراغ‌التحصیل دوره‌های مدیریت کسب و کار، برترین شرکت برای زنان در حوزه تکنولوژی و… تنها برخی از عناوینی هستند که لزلو برای گوگل ساخته است. او همچنین تجربه همکاری با شرکت‌های نظیر جنرال الکتریک، مشاوران مک‌کنزی، عضو هیئت مدیره شرکت‌های مختلف، همکاری با دانشگاه‌ها، همکاری در یک استارتاپ و سازمان‌ها غیر انتفاعی را در رزومه کاری خودش دارد. او کارشناسی روابط بین الملل از دانشگاه پومنا و کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار از دانشگاه ییل دارد. در سال ۲۰۱۰ او عنوان «برترین مدیر اجاریی سال منابع انسانی» را از مجله‌ای به همین نام دریافت کرد. در سال ۲۰۱۴، همان مجله او را یکی از ده فرد موثر در حوزه مدیریت منابع انسانی در طول یک دهه گذشته معرفی کرده است.
این کتاب اسراری از شیوه‌های مدیریت سرمایه‌های انسانی در گوگل را تشریح می‌کند. نویسنده این کتاب تجربیات کاری خود در طراحی و شکل‌گیری این شیوه‌ها را داستان‌گونه و به تفصیل بیان می‌کند. تاکنون کتاب‌های متعددی درباره گوگل و این که چگونه کار می‌کند منتشر شده است؛ ویژگی متفاوت کتاب حاضر با کتاب‌های مشابه در این زمینه، تبیین و تشریح کامل فرآیندهای مدیریت سرمایه‌های انسانی مانند شناسایی و جذب استعدادها، آموزش و توسعه فردی، مدیریت عملکرد و ایجاد انگیزش در گوگل است.
اگر به دنبال ایجاد نوآوری در سازمان خود هستید، اگر به دنبال ایده‌هایی برای تحول سازمانی هستید، اگر به دنبال شیوه‌های بُن‌افکن در کسب و کارتان هستید، اگر به دنبال ایجاد طرحی نو در مدیریت سرمایه‌های انسانی هستید این کتاب حتما الهام‌بخش شما خواهد بود.