علوم هفتم (بخش شیمی)

علوم هفتم (بخش شیمی)
قیمت:۶۹,۰۰۰ ریال
شابک:
۹۷۸۶۰۰۷۷۵۵۱۶۷
امتیاز: 
۰

علوم هفتم (بخش شیمی) یه تالیف علیرضا منسوب بصیری، وحید افشاری، منصور پورزمانی، الهه فلاطونی و سیروس شهرجردی می باشد و لازم به ذکر است که این کتاب توسط انتشارات علامه حلی منتشر شده است.

ویژگی های علوم هفتم (بخش شیمی):

 کتاب شیمی هفتم با توجه به دو فصل نخست کتاب علوم تجربی سال دوم دورۀ اول متوسطه نوشته شده است که مباحث مرتبط با شیمی را پوشش  داده است. شروع کتاب با تاریخ علم شیمی  و بیان دغدغه های  فیلسوفان و دانشمندانی است که تلاش های آنان با عث به وجود آمدن علم شیمی شده است.

کتاب‌های مرتبط
دنبال کتاب دیگری هستید؟
پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
پشتیبانی فروش از ۸ صبح الی ۸ شب
ارسال رایگان در تهران برای خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان

فروشگاه اینترنتی گالری کتاب فروشگاه گالری کتاب با هدف خدمت رسانی به دانشجویان و قشر فرهنگی جامعه در زمینه فروش کتب دانشگاهی در کلیه مقاطع افتتاح گردیده است.لذا هدف از این کار صرفه جویی در وقت و خدمت رسانی به بهترین نحو در راستای تحویل و تهیه ی کتاب های مورد نیاز شما بدون حضور در فروشگاه و تحویل کتاب ها در درب منزل می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید برای مشاوره در رشته های مورد علاقه خودتان با مشاور تخصصی ما تماس حاصل نمایید. تفاوتی که گالری کتاب با سایرین دارد،داشتن یک فروشگاه تخصصی در زمینه نشر و پخش کتاب واقع درمیدان انقلاب است. امید است بتوانیم در راستای ایجاد فرهنگ و ارتقا سطح آموزشی جامعه کوچکترین سهم را داشته باشیم. با آرزوی موفقیت شما