روش های پرداخت

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران گالری کتاب می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ پارسیان در سایت گالری کتاب و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

۲- پرداخت در محل تحویل

آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،گالری کتاب این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها تهران باشد، هزینه را در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

۳- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

شماره حساب گالری کتاب :
بانک ملت بنام اکبر حقیقی
شماره حساب: ۵۳۳۲۲۵۲۵۴۸
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۹۲۷۴۵۹۲۶

بانک سامان بنام اکبر حقیقی
شماره حساب: ۸۳۱۸۰۰۲۱۷۱۴۴۰۱
شماره کارت: ۶۲۱۹۸۶۱۰۲۰۰۰۶۶۸۹

فروشگاه اینترنتی گالری کتاب فروشگاه گالری کتاب با هدف خدمت رسانی به دانشجویان و قشر فرهنگی جامعه در زمینه فروش کتب دانشگاهی در کلیه مقاطع افتتاح گردیده است.لذا هدف از این کار صرفه جویی در وقت و خدمت رسانی به بهترین نحو در راستای تحویل و تهیه ی کتاب های مورد نیاز شما بدون حضور در فروشگاه و تحویل کتاب ها در درب منزل می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید برای مشاوره در رشته های مورد علاقه خودتان با مشاور تخصصی ما تماس حاصل نمایید. تفاوتی که گالری کتاب با سایرین دارد،داشتن یک فروشگاه تخصصی در زمینه نشر و پخش کتاب واقع درمیدان انقلاب است. امید است بتوانیم در راستای ایجاد فرهنگ و ارتقا سطح آموزشی جامعه کوچکترین سهم را داشته باشیم. با آرزوی موفقیت شما