تعویض کتاب

رضایتمندی و آسودگی خاطر مشتریان همواره از اهداف گالری کتاب بوده است.به این منظور گالری کتاب خدماتی را تحت عنوان خدمات پس از فروش برای مشتریان در نظر گرفته است.

*در صورتی که محتوای محصول دریافتی با سفارش مشتری مغایرت داشته باشد و این مغایرت به دلیل اشتباه مشتری در ثبت سفارش رخ داده باشد کتاب تعویض شده و کتاب مورد نیاز مشتری ارسال می شود.

*هرگونه اشکال و مغایرت ظاهری محصول با چیزی که مشتری روی سایت مشاهده کرده است باید حداکثر طی ۴۸ ساعت از طریق تلفن,ایمیل یا به صورت حضوری به مسئولان سایت گزارش شود تا کتاب در اسرع وقت تعویض شود.

*چنانچه در هنگام ارسال توسط پست یا پیک مشکلی برای محصول ارسالی بوجود بیاید,مشتری موظف است از دریافت محصول خودداری کرده تا برای بررسی و ارسال دوباره به گالری کتاب بازگردانده شود.

"لازم به ذکر است تعویض کتاب تنها در زمان تعیین شده(۴۸ ساعت پس از تحویل کتاب) صورت میگیرد."

فروشگاه اینترنتی گالری کتاب فروشگاه گالری کتاب با هدف خدمت رسانی به دانشجویان و قشر فرهنگی جامعه در زمینه فروش کتب دانشگاهی در کلیه مقاطع افتتاح گردیده است.لذا هدف از این کار صرفه جویی در وقت و خدمت رسانی به بهترین نحو در راستای تحویل و تهیه ی کتاب های مورد نیاز شما بدون حضور در فروشگاه و تحویل کتاب ها در درب منزل می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید برای مشاوره در رشته های مورد علاقه خودتان با مشاور تخصصی ما تماس حاصل نمایید. تفاوتی که گالری کتاب با سایرین دارد،داشتن یک فروشگاه تخصصی در زمینه نشر و پخش کتاب واقع درمیدان انقلاب است. امید است بتوانیم در راستای ایجاد فرهنگ و ارتقا سطح آموزشی جامعه کوچکترین سهم را داشته باشیم. با آرزوی موفقیت شما